Μετά από σχετική προκήρυξη και αξιολόγηση προσφορών, η εκδρομή μαθητών της Α τάξης στα Τρίκαλα στις 15-17/3/2018 κατακυρώθηκε στο πρακτορείο ΚΑΛΠΟΥΖΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

Κατόπιν εξέτασης των προσφορών που συγκεντρώθηκαν, το σχολείο μας αποφάσισε την κατακύρωση της 5ήμερης εκδρομής της Γ τάξης στο πρακτορείο CONNECTION TRAVEL (Θεσσαλονίκη)

Στα πλαίσια το προγράμματος "Διαβίωση στη Φύση" που οργάνωσε και υλοποίησε φέτος ο κος Σπύρος Πανταζής, έγινε σήμερα Τετάρτη 13/4/2016 επίσκεψη-εκδρομή στο Παρνασσό, όπου το ΚΠΕ Άμφισσας καθοδήγησε τους μαθητές στο δάσος και τους ενημέρωσε για πολλά και ενδιαφέροντα θέματα που το αφορούν.

Μετά από σχετική προκήρυξη και αξιολόγηση προσφορών, η εκδρομή/συμμετοχή σε συνέδριο στο Βελιγράδι κατακυρώθηκε στο πρακτορείο GLOBEROTTEN

Η εκδρομή κατακυρώθηκε στο πρακτορείο ΚΑΛΠΟΥΖΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

Μετά από διαδικασία διαγωνισμού που πραγματοποιήθηκε στο σχολείο μας και με την παρουσία των εκπροσώπων των μαθητών και του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων, η επίσκεψη στον Παρνασσό (πρόγραμμα "Διαβίωση στη φύση") και η διήμερη εκδρομή στο Βόλο (λοιπά προγράμματα του σχολείου) κατακυρώθηκαν στο πρακτορείο "Fokis Travel" και στο πρακτορείο "Travelplus" αντίστοιχα.

Η εκδρομή θα γίνει σε συνεργασία με το πρακτορειο ΚΑΛΠΟΥΖΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

Την πραγματοποίηση της πενθήμερης εκδρομής της Γ τάξης στη Θεσσαλονίκη ανέλαβε το πρακτορείο Connection Travel

Πραγματοποιήθηκε με επιτυχία την Παρασκευή 18/12/2015 η μονοήμερη εκδρομή της Α και Β τάξης στην Πάτρα. Μπράβο στα παιδιά για την άψογη συμπεριφορά.

Εκδρομή Α και Β τάξης στην Πάτρα 2015 (Συλλογή)